Zastosowanie – mocap to nie tylko gry i filmy

Różne rodzaje zastosowań systemów motion capture

LIFE SCIENCES Zespół Vicon i IMeasureU odwiedził ostatnio naszych partnerów z University of Western Australia, aby zademonstrować różne zastosowania w sporcie. Nowe możliwości dzięki naszemu czujnikowi IMU Blue Trident nowej generacji oraz systemowi optycznego rejestrowania ruchu Vicon na zewnątrz.

BIOMECHANIKA Zobacz zbiór najnowszych aplikacji Biomechanicznych oraz Sports Science wspieranych przez system Vicon.

GRY I FILM Vicon ściśle współpracuje z nowymi projektemi, którym pomoże dostarczyć technologię Digital Human dla gier i filmów.
Technologia jest przeznaczona aby mogła pracować na małym 12 kamerowym Systemie Vero. Korzysta z rewelacyjnego oprogramowania Shōgun 1.3 przechwytuje całe ciało i palce. Możesz teraz przesyłać strumieniowo bezpośrednio do silnika gry.

VIRTUAL REALITY Evoke jest intuicyjnie i zaprojektowany dla systemu Origin, który łączy w sobie to, co najlepsze w technologii Vicon, aby stworzyć niezrównane wciągające wrażenia VR.
Realizuj projekty o dowolnej skali i złożoności dzięki szybkiej i łatwej konfiguracji oraz inteligencji i intuicji do obsługi nieograniczonego śledzenia w czasie rzeczywistym. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać pełne informacje.

ENGINEERING Vicon to najlepsze rozwiązanie do badań UAV i robotyki, ponieważ rozumiemy, co jest ważne. Bardzo dokładny system, zapewniający łatwe w użyciu dane o małych opóźnieniach. Urzytkownicy naszego systemu DataStream mogą łatwo zintegrować dokładne dane Vicon praktycznie z każdym systemem sterowania.

Verified by MonsterInsights