Software – Oprogramowanie to najważniejszy element systemu

Rewelacyjne oprogramowanie motion capture firmy Vicon

Oprogramowanie Shogun Vicon
Oprogramowanie Shogun Vicon

Shogun
Rewelacyjne oprogramowanie zaprojektowane z myślą o potrzebach naszych klientów VFX, skorzystaj z naszego renomowanego oprogramowania i skróć czas produkcji. W zastosowaniach multimedialnych i rozrywkowych ożyw swoje postacie w wysokiej rozdzielczości.
Czytaj więcej …

GrupaMY motion capture systems

Nexus
Zaprojektowany z myślą o naukach przyrodniczych, Nexus ma wiele zautomatyzowanych funkcji, inteligentnego przetwarzania i elastycznych elementów sterujących. Nexus to jedyna platforma, której potrzebujesz do aplikacji z zakresu nauk przyrodniczych.
Czytaj więcej …

GrupaMY motion capture systems

Evoke
Inteligentne oprogramowanie zaprojektowane w celu zapewnienia najwyższej jakości w wciągających środowiskach wirtualnych. Evoke zapewnia najbardziej autentyczne wrażenia w czasie rzeczywistym, jakie można uzyskać dla VR opartej na lokalizacji.
Czytaj więcej …

Tracker

Tracker
Niezależnie od tego, czy śledzą roboty, sztywne ciała czy ludzi, Tracker otwiera świat możliwości rejestrowania ruchu w bardzo wymagających środowiskach i dostarczania najbardziej precyzyjnych danych rzeczywistych.
Czytaj więcej …

Capture U

Capture.U
Capture.U, płynnie współpracując z czujnikami Blue Trident firmy Vicon, oferuje dane w czasie rzeczywistym nakładane na wideo, umożliwiając podejmowanie świadomych decyzji tam, gdzie ich potrzebujesz – na boisku, przytorowym, przy basenie, na boisku lub w laboratorium
Czytaj więcej …

Vicon Polygon

Polygon
Vicon Polygon oferuje narzędzia do raportowania i prezentacji w celu profesjonalnej komunikacji i udostępniania danych. Wielokąt daje narzędzia do komunikowania się, co najważniejsze.
Czytaj więcej …

Verified by MonsterInsights