Przechwytywanie mimiki twarzy za pomocą systemu Facegood

Hełmy motion capture Facegood – bardzo lekkie

Face motion capture
P1 2022 Monocular System

P1 2022 Monocular System
P1 2022 to profesjonalny, bezprzewodowy kask do rejestracji mimiki twarzy.
Został wprowadzony na rynek przez firmę FACEGOOD. P1 2022 charakteryzuje się wyjątkowo niskimi opóźnieniami, przede wszystkim bardzo wysoką jakością i dokładnością. Reasumując – transmisją danych na odległość do 200 metrów to norma. Współpracuje z oprogramowaniem
Vicon Shogun Jest w stanie spełnić wymagania dotyczące synchronicznego nagrywania danych wideo. W rezultacie idealnie nadaje się do animacji o wysokiej precyzji. Niskich opóźnieniach oraz przeznaczenie do nagrywania wirtualnych scen na żywo.
Czytaj więcej …

D2 2022 Monocular System

D2 2022 Monocular System
Dzięki konkurencyjnej cenie kask D2 to niedrogi sposób na zaspokojenie wszystkich Twoich potrzeb w zakresie rejestrowania wysokiej jakości. Kask jest bardzo lekki. Idealnie pasuje do każdej głowy. Nagrywany obraz jest aktualizowany do 1080P 60 FPS. Ze względu na tak oczywiste walory nadaje się dla profesjonalistów i amatorów.
Czytaj więcej …

D4 Binocular Camera System

D4 Binocular Camera System
System kamer stereo D4, obsługuje przechwytywanie wideo za pomocą dwóch szybkich kamer na podczerwień RGB, umożliwia zsynchronizowane nagrywanie wideo za pomocą OBS i Avatara FACEGOOD. W połączeniu z aplikacją mobilną FACEGOOD LiveDrive można uzyskać bezprzewodowe nagrywanie i rejestrację wyrazu twarzy w czasie rzeczywistym.
Czytaj więcej …

D4 Binocular Camera System

D4 Binocular Camera System
Product Features: Image: Dual RGB 1080P 60FPS Connection: USB Weight: 470g helmet weight Lighting: 940nm infrared illumination, compatible with optical motion capture systems, i.e. Vicon, Optitrack, etc. Microphone: Built-in microphone Timecode: Supports connection to timecode generator, i.e. TENTACLE SYNC, DEITY, etc. Genlock: None
Czytaj więcej …

Verified by MonsterInsights